Lajmet e fundit

1/30/2015 4:52:41 PM

Nevoja pėr reformim tė FAsė

Ngjarja ku gjeti vdekjen major Sokol Feka ėshtė njė ngjarje e rėndė, e cila flet pėr domosdoshmėrinė e reformimit tė thellė qė kemi ndėrmarrė nė tė gjitha nivelet e drejtimit tė FAsė

reklama     Radio

1/30/2015 4:38:17 PM

Nderohet arqipeshkvi shqiptar

Arqipeshkvi shqiptar Mikel Suma ka jetuar dhe shėr

1/30/2015 4:33:31 PM

Leku forcohet ndaj valutave tė huaj

Gjatė gjithė javės ėshtė vėrejtur njė pėrmirėsim n

1/30/2015 11:48:29 AM

Sejko nė Komisionin e Ekonomisė

Nishani, emri doli pėrmes njė proēesi transparent

Ujesjellesit fshat Shkoder

Aktualitet

Nevoja pėr reformim tė FAsė
1/30/2015 4:52:41 PM

Gruaja la burrin e vajzat pėr ISIS
1/30/2015 11:00:50 AM

Policia arreston njė ēfit gay
1/29/2015 4:52:26 PM

Zgjedhje tė parakoshme
1/29/2015 12:34:34 PM

Gati agjencia e reformės
1/29/2015 10:46:20 AM

Ekonomi

Leku forcohet ndaj valutave tė huaj
1/30/2015 4:33:31 PM

Rritet inflacioni i BSH
1/30/2015 4:27:33 PM

Sejko nė Komisionin e Ekonomisė
1/30/2015 11:48:29 AM

Greqia, jo akte tė njėanshme
1/30/2015 11:22:04 AM

25 mijė T klinker nė Durrės
1/29/2015 4:38:31 PM

Botė

T'i kthejmė dinjitetin grekėve
1/28/2015 11:57:54 AM

Merkel uron homologn grek
1/27/2015 2:36:06 PM

Ukrainė, viktima gjatė pėrleshjeve
1/22/2015 4:05:33 PM

Fillon mesha e Papės nė Manila
1/18/2015 10:49:31 AM

Lirohen dy pengjet nė Paris
1/16/2015 5:23:52 PM

Sport

Vllaznia fituese e kupes
2/1/2015 10:15:29 AM

Gilman Lika rikthehet te Vllaznia
1/23/2015 9:43:44 PM

Kafshimi nga krokodili? Nje shaka
1/18/2015 1:27:45 AM

Nis Kupa e Afrikės
1/18/2015 1:24:05 AM

Empoli-Inter mbyllet 0-0
1/18/2015 1:19:00 AM

Kosovė

Protestė pėr shkarkimin e ministrit
1/27/2015 2:59:48 PM

Dy protesta nė Kosovė
1/24/2015 2:39:43 PM

Pėrkrahje Kosovės pėr bujqėsinė
1/22/2015 3:51:43 PM

Sot votimi nė Graēanicė
1/18/2015 10:42:49 AM

Vuēic sot nė Kosovė
1/14/2015 11:24:51 AM

Kulturė

Nderohet arqipeshkvi shqiptar
1/30/2015 4:38:17 PM

Ora e Tokės vjen dhe nė Shqipėri
1/30/2015 11:33:26 AM

BESA shfaqet nė Londėr
1/27/2015 3:14:48 PM

Ēelet shtėpia e ''Drakulės''
1/24/2015 2:23:28 PM

20 milionė Lekė pėr Urėn e Goricės
1/21/2015 3:30:12 PM

Eksluzive

Takim mbas 60 vjetesh ne shqip
10/15/2014 1:26:08 PM

Policia nuk ndaloi besimtarёt
9/21/2014 9:23:08 AM

Video e plotė e intervistės
8/21/2014 8:43:10 AM

VIKTIMAT NUK JANĖ FAJTORE !
8/20/2014 10:10:16 PM

NJĖ MESAZH SHOQĖRISĖ
8/19/2014 7:38:32 AM

Analiza

Ironia e qeveritarėve
1/29/2015 3:26:25 PM

Tė mbrojmė Shtetin nga qytetarėt
1/27/2015 8:48:33 PM

Kur femra kthehet nė markė
1/27/2015 5:32:09 PM

Hebdon, njė moment pėr reflektim
1/13/2015 10:24:19 AM

Gruaja dhe politikat sociale
12/29/2014 11:53:20 PM

Gossip

Zuckerberg apel nė Facebook fansave
1/3/2015 11:09:18 PM

Krahė si tė Michelle Obames
10/26/2014 3:03:10 PM

Lindi Luis
10/23/2014 3:21:06 PM

Panda qan pėr motrėn
10/15/2014 5:40:34 PM

Clooney i jep fund beqarisė
9/29/2014 5:22:01 PM